Počítačový odborník Radim Borůvka pracoval ve firmě, která vyráběla software pro telefonní operátory, už sedmým rokem. Nebyl v ní vyloženě nespokojený, ale poté, co se mu změnil šéf a s novým si nesedl, začal uvažovat nad tím, že změní pracovní tým nebo rovnou z firmy odejde. Už pár měsíců předtím si založil profil na profesní sociální síti LinkedIn, i když jak sám říká, původně se mu do toho nechtělo.

"Nechtělo se mi dávat svá profesní data někam na internet, ale kamarádi mě přemluvili, abych si ten účet založil," vzpomíná Borůvka. A právě v době, kdy uvažoval o změně zaměstnavatele, se mu přes LinkedIn ozvala headhunterka s nabídkou nové práce. "Šlo o práci počítačového experta ve firmě, která vytvářela počítačové systémy pro Vodafone. Nakonec jsem tu pozici získal. Jsem rád, že se mi ta headhunterka ozvala. Samotnému by mi trvalo mnohem déle, než bych se ke změně zaměstnavatele odhodlal. Uspíšilo to změnu, která mi prospěla," pochvaluje si dnes Borůvka. A dodává, že i dnes mu přes LinkedIn chodí neustále nabídky od personalistů, kteří hledají specialisty.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.