Padá sníh, první poutě a projížďky vláčků s dětmi jsou ještě daleko, ale byznys bílovické firmy Fun Rides Tech jede na plné obrátky. "Přes léto skoro stojíme. Zima je pro nás daleko důležitější," říká ředitel Josef Režný. A letošní zima je pro Fun Rides Tech ještě zásadnější. "Konečně bychom se měli dostat do černých čísel," vysvětluje. Jedná teď o zakázce do Brazílie a rád by s firmou prorazil v Chorvatsku.

Josef Režný začal podnikat v roce 1990. "Začínal jsem v garáži sám, od píky. Nejprve se zámečnickou činností, později s ocelovými konstrukcemi," vzpomíná ve velké výrobní hale, kterou spolu s pozemkem v 90. letech zrestituoval v Bílovicích u Kostelce na Hané. "Ve vedlejší vesnici Smržice byla a je silná skupina rodin kolotočářů, která v té době hledala někoho, kdo pro ně bude dělat. Jednou přišli za mnou a od té doby jsem od nich dostával zakázky každou zimu," popisuje.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.