Tady je Rusko, máme hodně sportovních disciplín. Některé jsou hlučné, některé jsou vzrušující. A při některých dokonce teče krev. Ale nebojte se, tyhle disciplíny vám na olympiádě ukazovat nebudeme. Tak promlouvá zastřený hlas ve spotu, kterým společnost Člověk v tísni uvádí webovou stránku Utajené disciplíny, na níž před zahájením olympiády v Soči upozorňuje na porušování lidských práv v Rusku. Autoři sugestivní kampaně nic nedarují Putinovi, jehož dvojník v závěru klipu sfoukává pomyslnou pochodeň lidských práv.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.