První psaníčko s drogou si Jan vzal před osmi lety. Nastartoval tak svoji cestu do drogového pekla. Než za krádeže a přepadení skončil ve vězení, stihl ze sebe udělat ruinu. Zatmění mozku nebylo ale až tak zoufalé. Dokázal si uvědomit, že se sám nezvládne. Měl štěstí, pomoc mu už ve vězení nabídla obecně prospěšná společnost Podané ruce, která se věnuje prevenci a léčbě lidí se závislostmi.

Už ve vězení získal Jan zručnost a sebevědomí, pracovní návyky, věděl co je pracovní doba. Jistotu našel v terapeutické dílně Eikón, součásti Podaných rukou. Nyní pracuje v oboru, ve kterém se rekvalifikoval. Tady končí příběh s dobrým koncem jednoho z klientů brněnské terapeutické dílny Eikón. Dalším klientům teprve začíná.

 

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.