KLUKOVSKÉ ZÚČTOVÁNÍ BEZ BÁZNĚ A HANY

Zaposlouchat se do prvotiny německého laureáta Andersenovy ceny a kouzelníka literatury pro děti znamená usednout do parního vlaku a supět s ním rokem 1929. Omladina z velkoměsta tenkrát ještě nebyla nafoukaná, náckové se drželi zpátky a v úzkých vypomohl nanejvýš telegraf. Idyla to však nebude. Emil, cestující z Drážďan do Berlína za babičkou, byl v kupé okraden a s organizovanou podporou nových známých se srdnatě bije za 140 marek. Jemně upravená, zato bohatě obrazově doprovázená honička za lumpem, láskyplně přednesená celým ansámblem herců, přináší v dnešní audioknižní politice počin velmi následováníhodný.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.