Český obránce Marek Židlický rozhodl v sobotním utkání NHL gólem v prodloužení o výhře New Jersey 2:1 nad Floridou a stal se první hvězdou zápasu. U vítězné branky mu asistoval Jaromír Jágr, který si tím připsal 1724. bod v soutěži a v historické tabulce produktivity NHL se osamostatnil na sedmé příčce od svého bývalého mentora Maria Lemieuxe.

Rozhodující akci sehráli Devils přesně podle plánu jejich trenéra Petera DeBoera, který si vzal 3,8 sekund před koncem prodloužení oddechový čas, aby jim načrtl svou představu. "Nakreslil variantu, při níž vyhraju buly na Jagse (Jágra), který puk přistrčí Zidovi (Židlickému) na střelu z první. Přesně to, co jste viděli, po nás chtěl. Každý perfektně splnil svůj úkol," popsal Travis Zajac novinářům akci, kterou sehráli během 1,7 sekundy.