Když Petr Fiala ohlašoval kandidaturu na předsedu ODS, citoval Davida Camerona: "Jsem muž, který má plán, nikoliv zázračný lék." Jeho pastýřský list se sedmi kroky k obnovení ODS ale působí, jako by chtěl vážný, takřka smrtelný infarkt léčit spíš šamanským zaříkáváním než rychlou a riskantní transplantací, při níž pacient nemusí přežít.

Fialovy artikule kloužou po povrchu věcí. Připomíná, že ODS by měla hájit zájmy svých voličských skupin. K tomu chce dospět tím, že si strana znovu stanoví, co jsou její základní programová východiska, jaké hodnoty a principy v české politice zastává.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.