Bezprostředně reaguje na otázky a přiléhavě formuluje. Byla to šťastná volba, udělat šéfa baletu první české divadelní scény právě z Petra Zusky. Mimo jiné i proto, že se nebojí otevřených občanských postojů, jako když se loni v létě postavil na podporu ředitele Národního divadla Jana Buriana, odvolaného po jediném dni ve funkci. Ale především pro invenci, s jakou zařazuje do repertoáru moderní balet. A s jakou sahá po tradičních látkách, aby je přetavil v novou energii. Naposledy v Prokofjevově baletu Romeo a Julie.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.