Mediálně nejsledovanější obchody roku

V uplynulém roce byl Andrej Babiš jednou z nejvýraznějších osob. Stal se faktickým vítězem podzimních předčasných voleb, ale zároveň se vyšvihl do pozice klíčového hráče na mediálním trhu.

Právě média byla nejčastějším terčem zájmu Babišova akvizičního týmu v čele s bývalým bankéřem Liborem Němečkem; na nákupech se podíleli i "expenťáci" Jozef Janov a František Tregler. Ti jinak Babišovi spravují letos vzniklý fond soukromého kapitálu Hartenberg Capital, který má od vlastníka Agrofertu k dispozici zhruba pět miliard korun.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.