On-line obchodu s elektronikou Mironet vzrostly okamžitě po intervenci České národní banky prodeje o 30 až 40 procent. Po 14 dnech ale zase spadly na běžnou úroveň. A tak se Mironet snaží přesvědčit zákazníky, aby nakoupili ještě nyní, protože zboží údajně kvůli intervenci zdraží. V některých případech až o 18 procent, například mobilní telefon Samsung Galaxy III. To je ale mnohem více, než by mohl být vliv zásahu národní banky. Kurz koruny totiž během jediného dne klesl o téměř 5 procent a do současnosti oslabení činí necelých 8 procent.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.