Víc provázat současný výzkum s firmami. O to se snaží Petr Chládek, manažer Regionální inovační strategie Jihomoravského kraje. Pracuje v místě, které je touto filozofií přímo nasáklé - v brněnském Jihomoravském inovačním centru (JIC). Jeho podnikatelský inkubátor dostal před pár lety ocenění jako třetí nejlepší mezinárodně zapojený inkubátor na světě. "Výzkumník, který se zabývá senzory, by měl mít příležitost potkat se s firmami, které něco podobného hledají. Také chceme podporovat studenty doktorského studia, aby chodili částečně pracovat do firem," říká Chládek.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.