PODEJ MI RUKU A PROJDEM ZÁHROBÍM

Když se mejdanem na oslavu třetího výročí úmrtí zombíka Beníka mihne pes Kůstka, který má stejně jako celá sešlost podezřele povědomá kukadla, fanouška černého humoru napadne, jak prostupná je dnes hranice mezi svébytností a epigonstvím. Obrázková knížka dvojice Argentinců by jistě nevznikla bez Mrtvé nevěsty Tima Burtona, ačkoli její rejdy zase za leccos vděčí středověkému tanci smrti, do něhož tehdejší malíři vtělili naprosto odlišné vnímání lidské konečnosti. Na tyhle úvahy je u předškoláků brzo, leč stále platí, že strach z bubáka se dá překonat tak, že s ním dítě projde záhrobím ruku v ruce. Nehledě na to, že jedna zakrátko upadne.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.