Brněnská Provozně ekonomická fakulta Mendelovy univerzity (PEF MENDELU) chce nalákat do svých lavic nové studenty pomocí originální komunikační kampaně. Na nově spuštěných webových stránkách Žádný kydy najdou zájemci o studium video Are You Kydding Me, kde si PEF MENDELU "prostřednictvím hospodářských zvířat utahuje z mýtů a falešných představ, které se ke studiu na fakultě propojením s univerzitou jako takovou vážou," uvedl Jiří Urbánek z PR oddělení fakulty.

Například hned na úvodní stránce webu stojí slogan "Že jsme jenom hnojárna? To jsou jenom kydy". Nebo dále "Nemeleme kraviny, jsme fakt dobří jako prase". Ve skoro minutovém videu umístěném na webu jsou natočená hospodářská zvířata s komentářem, který zábavným způsobem přesvědčuje studenty, aby si právě na této fakultě podali přihlášku.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.