Coby krizoví manažeři ve formě se projevili Peter Jackson a jeho tým u druhého dílu Hobita: Šmakova dračí poušť. Klopotně doslovný, písněmi prokládaný první díl ještě příliš nesl známky natáčení z povinnosti (nač nechat ležet ladem kostýmy, technologie a peněženky po úspěchu Pána prstenů?). Pokračování, jež má dnes světovou premiéru, mění styl i tón. Pádí směrem naznačeným hned v úvodu. V hitchcockovském kameu se v ní z hospody vypotácí sám režisér a laškovně, téměř s mrknutím do publika ukousne mrkev. Tentokrát je Hobit osobní, říká. Tentokrát to bude zábava.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.