Pandury, Gripeny, korupční aféry propletené do nejvyšších pater politiky. Ale také protizákonné podvody v českém fotbale. To všechno je v agendě elitního policejního Útvaru pro odhalování korupce a finanční kriminality. A tomu šéfuje plukovník Milan Komárek.

"Nedávno mi volali známí, že jsem se prý objevil v nějakém žebříčku mocných v českém fotbale. To mě celkem pobavilo. Já totiž jako fanoušek zrovna na fotbal nikdy moc nebyl, spíš jsem se vždycky orientoval na individuální sporty," usmívá se Komárek, který opravdu figuruje na 12. pozici žebříčku Top 50, který sestavuje internetový deník Aktuálně.cz.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.