Začínal prodejem nemovitostí v realitním fondu a pomáhal také zakládat síť prodejců spotřebitelských úvěrů ve firmě Provident Financial. Loni v listopadu se Jaroslav Mužík stal předsedou dozorčí rady v ČSOB Asset Managementu. A od ledna je i členem dozorčí rady ČSOB Penzijní společnosti. Odpovídá za distribuci podílových fondů a dalších investičních produktů, které skupina ČSOB nabízí. Splnil si tak dětský sen - vždy totiž chtěl být obchodníkem a prodávat něco zajímavého.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Z banky do hor. Od svých osmnácti let s mačkami, cepínem a stanem pokořil řadu horských vrcholů. Prodával nemovitosti a úvěry, nyní odpovídá za prodej fondů i dalších investic v ČSOB.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.