Český telekomunikační úřad (ČTÚ) předběžným opatřením nařídil Telefónice znovu připojit 1500 SIM karet firmy Aspekt Invest, které během víkendu odpojila. Telefónica společnost považuje za takzvaného šedého operátora, tedy firmu, které nedovoleně přeprodává tarify, a telefonní čísla tak odmítla připojit.

Že operátor předběžné opatření nerespektuje, potvrdil mluvčí ČTÚ Martin Drtina. "Telefónica dospěla tak daleko, že si klade podmínky, za kterých by předběžné opatření respektovala, což považujeme za naprosto nepřijatelné a proti tomu se postavíme se vší vervou a rozhodností," řekl.

Zatím jste si přečetli 50 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.