Proč v Čechách neumíme komedie? Těžko říct. Asi se nepodařilo nahradit léta pěstovaný normalizační humor nekonečně bezstarostné a bezmyšlenkovité pohody. Když se čeští tvůrci snaží naskočit na vlnu dravé, nekorektní a poučené zábavy, jakou preferují třeba Američané, působí to v lepším případě nepřirozeně, v horším nesnesitelně. Změní to seriál Čtvrtá hvězda, který chystá Česká televize od začátku ledna?

Režisér Jan Prušinovský je filmař, který by mohl vyvést tuzemské komedie z bludného kruhu. Jeho Okresní přebor možná nebyl dokonalý, přesto mile překvapil a Miroslav Krobot s herci Dejvického divadla sbírá body za popularitu téměř každý den.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.