Nejen homo sapiens sapiens využívá tance jako předehry; rituální taneček coby nutný a nezbytný předpoklad úspěchu využívá veliká část tvorstva. Samci rajky dvanáctiperé třou 12 tuhých brků o obličejovou část hlavy samičky, aby dosáhli svého.

V politice je to stejné, tedy do chvíle, než je jasné, kdo koaluje s kým. Pak se natřásání peří vizuálně mění v pravý opak: partneři si navzájem ukazují, jak jeden druhého nechtějí. Čistý byznys: obě strany se potřebují, ale chtějí (se) prodat co nejdráže. Ačkoli do uzávěrky tohoto vydání nebyly výsledky "přelomového"" vyjednávání ČSSDANO-KDU/ČSL známy, je vysoce pravděpodobné, že nešlo o žádný přelom, ale o obyčejné druhé kolo trojstranných jednání.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.