Mladoboleslavská automobilka má stoletou tradici nejen v případě výroby aut, ale i ve školství. Má vlastní vysokou školu i učiliště, kde si pečlivě vychovává budoucí zaměstnance. "Dnes máme mezi učni i deset procent dívek," říká Bohdan Wojnar, člen představenstva Škody Auto.

HN: Proč by člověk měl chtít u vás pracovat?

Škoda Auto má tradici i budoucnost. Mezi našimi zaměstnanci je kontinuita, jsou u nás zaměstnávány generace. Lidé tu jsou proto loajální. Rodiče práci ve Škodě vidí tak, že dávají perspektivu budoucím generacím. Práce u nás je spojena s jistotou, ale i s vysokými nároky.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.