S jasnou vizí a neochvějnou vytrvalostí buduje Škoda Auto svou pozici automobilového výrobce světového významu. Letos se již potřetí ocitla na prvním místě mezi výrobními podniky v žebříčku TOP 500 největších firem střední Evropy, který každoročně sestavuje auditorská společnost Deloitte. V celkovém pořadí firem ze všech průmyslových odvětví vybojovala bronz, a to rovněž potřetí za sebou. "Škoda je důležitou součástí české ekonomiky. Rozvinula se ve velkou a mezinárodně uznávanou automobilku," uvedl člen představenstva společnosti Škoda Auto pro oblast personalistiky Bohdan Wojnar.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.