Designér by měl řešit všechny úkoly, a tedy třeba i erotické pomůcky. Proto jsem si vybrala jako diplomovou práci sadu takových pomůcek pro ženy a ke svému překvapení jsem s nimi předloni vyhrála Národní cenu za studentský design.

Venušiny kuličky, první produkt z mé řady Whoop.de.doo, právě přicházejí na svět v limitované číslované a signované edici. Realizovala jsem je sama s týmem kamarádů a bývalých spolužáků. Tým je pro mě důležitý.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • designérka, zakladatelka společnosti Anna Marešová designers, pod značkou Whoop.de.doo vyvíjí designové erotické pomůcky pro ženy

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.