Rok 2014 bude nepochybně ve znamení rozsáhlé novely insolvenčního zákona, která již byla publikována ve Sbírce zákonů pod č. 294/2013 a nabude účinnosti 1. ledna 2014.

Jde sice teprve o čtvrtou novelu insolvenčního zákona, svým rozsahem a zejména účelem je ale výjimečná. Jejím cílem je totiž reagovat na praktické zkušenosti získané za téměř 5 let fungování insolvenčního zákona, napomoci jeho pozitivním účinkům, potlačit tendence, které se od původního legislativního záměru odchýlily, a současně se pokusit o korekci v praxi identifikovaných nejasností a problémů.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.