Dva týdny od sešlápnutí devizového pedálu monetární politiky - a jeho aktuální přiživení v tomto týdnu - neumožňují sice dostatečný odstup potřebný ke sčítání zisků a ztrát, ale jisté zobecnění možné určitě je. A nakonec i hodnocení, minimálně argumentačního rámce činitelů ČNB.

Možná doposud nikdy nebyli pánové ze současného vedení centrální banky tak často a v takových časech prakticky všude. O tom, co trojka Singer/Hampl/Tomšík řekla, neřekla či naznačila, bylo napsáno už asi všechno, povětšinou dost kriticky. Trochu v té domácí vřavě zapadla slova designované nové šéfky amerického Fedu Janet Yellenové, která vysvětlovala, co se chystá v čele Fedu provádět poté, co se tam dostane.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.