Tomáš Budník je v českých telekomunikacích známá postava. Podařilo se mu načas zachránit dnes již zkrachovalého U:fona. Do letošního září šéfoval PPF Mobile Services, projektu čtvrtého mobilního operátora Petra Kellnera. S přejmenovanou firmou Revolution Mobile však z druhé aukce mobilních frekvencí odešel s prázdnou.

"Je to moje osobní chyba, která mě bude stát relativně hodně peněz, ale to je tak všechno, co s tím teď udělám," říká Budník v rozhovoru pro magazín Insider. S odvoláním na půlmiliardovou kauci a povinnost mlčenlivosti ale odmítá sdělit podrobnosti, k čemu došlo.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.