Muž jménem Stepan Shutak by dnes měl mít nejlepší přehled, jak jeho firmou proteklo skoro 100 milionů korun. Za kontroly projektů z evropských peněz, na které si jeho firmu RDM najímala Hospodářská komora.

Tolik teorie - ve skutečnosti ale nikdo neví, kdo podnikatel Shutak je a kde teď žije. I auditoři z Ernst & Young si ho dali do složky "Nedohledatelný".

Zakázka Hospodářské komory a brněnské firmy RDM může být důvodem, proč v Bruselu zarazí proplacení 100 milionů, které se za kontroly dotačních projektů z operačního programu na podporu podnikání utratily.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.