Zachránkyně problematických firem. ­Takový titul by mohla mít na vizitce devětačtyřicetiletá Simona Sokolová, členka představenstva společnosti Agrofert. Na nohy už postavila továrnu na mražené pečivo Profrost a mlékárnu Olma. Od letošního září dostala od Andreje Babiše další "vypečený" úkol. Zajistit, aby mu začali vydělávat výrobci kuřat z Vodňan a slovenské Hyzy. Simona Sokolová ale zachraňuje nejen firmy. Když jsme cestou do olomoucké továrny Olma píchli už druhou pneumatiku, bleskově zorganizovala naše vyzvednutí na čerpací stanici a opravu poškozených gum. Při jednání s lidmi jim podle vlastních slov vždy "napálí" informace mezi oči. "Nejsem člověk kompromisů. Nemohu jít vlevo ani vpravo. Musím jít rovně," říká Sokolová ve své olomoucké kanceláři.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.