DOBROČINNÁ AUKCE
Milion a čtvrt vydělal sedmý ročník Dobročinné aukce Nadace VIA a Jihomoravské komunitní nadace. K dispozici byla více než stovka položek od děl významných českých umělců až po originální čtrnáctikarátový smaragdový prsten, který se vydražil za 125 tisíc korun. Výtěžek aukce použije Nadace VIA na podporu života českých měst a obcí. Na snímku dražba prstenu, jejž předvádí modelka Aneta Vignerová.
foto: Ondřej NěmecCENA PRO KOMORU
Česko-německá obchodní a průmyslová komora (ČNOPK) obdržela od Sdružení pro zahraniční investice (AFI) a agentury CzechInvest cenu za dlouholetou podporu investičního prostředí v České republice. Porota ocenila úspěšnou a záslužnou činnost ČNOPK pro rozvoj česko-německých hospodářských vztahů. Zleva výkonný člen představenstva ČNOPK Bernard Bauer, vedoucí útvaru správy majetkových účastí Irena Trunečková a předseda Sdružení pro zahraniční investice Kamil Blažek.
foto: ČNOPKDIPLOMOVANÍ ÚČETNÍ
Globální Asociace profesních účetních (ACCA) na slavnostním večeru v Praze udělila diplomy 34 novým členům, kteří v České republice získali členství a titul ACCA. Dalších 37 členů asociace se od února 2013 stalo seniorními FCCA členy. Kromě toho asociace ocenila nejlepší studenty uplynulého zkouškového období. Na snímku noví členové ACCA.
foto: ACCA


Tipy na významné společenské i firemní akce nám posílejte na personalie@economia.cz

Související