Úspěch popových hvězd závisí na tom, jak moc jsou schopné přesvědčit posluchače, že jsou pro jejich život nepostradatelné. Dvě ze stars současného středního proudu Lady Gaga a Katy Perry na svých nových deskách Artpop a Prism žadoní o pozornost, jako kdyby na tom záviselo jejich bytí.

Obě zpěvačky patří mezi úzkou špičku nejúspěšnějších interpretů posledních pěti let, a když vyšla premiéra jejich nových singlů (Applause a Roar) na začátku srpna na stejný den, hlásala média velkolepý souboj o popový trůn. Jejich aktuální desky míří do obchodů v těsném rozmezí dvou týdnů, za to ale může vánoční trh - Lady Gaga a Katy Perry ve skutečnosti žádné rivalky nejsou a potvrzuje to i srovnání jejich novinek.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.