Americká společnost pro kvalitu (ASQ) provádí ve tříletých intervalech celosvětový výzkum zaměřený na stav kvality s názvem The ASQ Global State of Quality. Poslední šetření proběhlo v roce 2012 a jeho výsledky jsou průběžně analyzovány a zveřejňovány v letošním roce. Výzkum finančně a organizačně podpořila také Česká společnost pro jakost. Do výsledků jsou tedy zahrnuta i stanoviska českých firem.

Zúčastnilo se téměř 2000 respondentů (organizací) z 22 zemí, které představují 75 % globálního hrubého produktu. Výzkumy byly zaměřeny na oblasti: Management (řízení) kvality, Výstupy a ukazatele, Odborná způsobilost a výcvik, Kultura organizace.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Co ukazují jeho první výstupy?

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.