Vyšetřování tria bývalých poslanců ODS včera dostalo ránu, která může korupční případ poslat navždy do policejních archivů. Nejvyšší soudci zřejmě nadobro zastavili snažení státních zástupců, kteří obvinili Petra Tluchoře, Marka Šnajdra a Ivana Fuksu za to, že před rokem složili mandát a dostali za to placená místa ve státních firmách. Už podruhé rozhodli, že Tluchoře a spol. chránila - na rozdíl od expremiéra Petra Nečase - poslanecká beztrestnost. A tedy že stíhání nemůže pokračovat. "Věřím, že státní zástupci nebudou hledat další a další cesty. A že je to konec," řekl advokát Lukáš Trojan, který zastupuje Marka Šnajdra.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.