Nic proti lékařům, na-opak. Když jdou "tlusté do tenkých", nezbývá, než se svěřit do odborné péče. V červnu jsme byli s kamarádem na výletě u Berounky. Projevil přání si zaplavat, povídám: "Nelez tam - proud jak blázen, odnese tě to kdovíkam." Bylo poledne, nikde nikdo, tak shodil svršky a na Adama tam skočil. Zabíral proti proudu ze všech sil; přesto mi poměrně rychle zmizel z dohledu. Po jisté době se pojednou na cestě mezi keři vynořil houf maminek s kočárky. Značnou rychlostí kodrcaly k blízké vsi. Po nějaké době se zjevil kamarád - zachoval hrdost a vracel se těch sto metrů z místa, kde to vzdal, nahý. Nijak svou prohru neskrýval.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.