Bezpečnostní systémy, které chrání automobily před krádežemi, jsou na trhu už desítky let. Trendem poslední doby je však propojit tyto systémy také s možností automatického dohledání vozu a případně přivolání pomoci nejenom v případě krádeže, ale především v situacích ohrožení zdraví a života.

Satelity ve službách zdraví

V době satelitů a mobilní komunikace není problém, aby automobil lokalizoval svou polohu a podal o ní zprávu, ať už majiteli, bezpečnostní agentuře nebo jinému určenému subjektu. Propojí-li se navíc takový systém se spolehlivými čidly detekujícími nehodu a s tlačítkem pro rychlé přivolání pomoci, rozšiřuje se možnost ochrany také na řidiče a celou posádku.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.