Zájem o výživové doplňky v Česku roste. A to díky tomu, že tyto preparáty už nepoužívají jen vrcholoví sportovci. Po gelové tyčince, iontovém nápoji či dalších doplňcích stravy sahají stále častěji i rekreační sportovci nebo vůbec lidé, kteří se snaží praktikovat různými formami zdravý životní styl.

Větší informovanost o možnostech kvalitní stravy a obecná větší chuť lidí dobře vypadat. To je podle Martina Jebase, provozovatele serveru ronnie.cz, tím, co zvedlo zájem zákazníků. A firmy, které s doplňky stravy obchodují, teď mají zlaté časy. "Lidi už dnes vědí, že nestačí kuře s rýží, ale musejí dát tělu víc. Trh roste konstantně, několikátý rok po sobě. Pořád čekáme, kdy přijde útlum, propad," říká Jebas. Ten ale ani pro jeho firmu ani pro další velké hráče na trhu nepřichází.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.