Vůdkyně francouzské krajně pravicové strany Národní fronta se příští měsíc vypraví do Nizozemska, aby projednala jednu důležitou věc.

Chce totiž založit celoevropské euroskeptické hnutí a doufá, že jím oslaví další pravicové a populistické strany napříč celou Evropou.

Pomoci jí s tím má charismatický Geert Wilders - muž, který byl před dvěma lety souzen za urážku muslimů a jehož Strana pro svobodu (PVV) rozhořčila i českou diplomacii výrokem, aby Nizozemci udávali "nekalosti" páchané lidmi z východní a střední Evropy.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.