Drkot šicích strojů v dílně české firmy Psí Hubík jen tak nepřekřičíte. Ostré jehly propichují a sešívají pevné kusy motooblečení, které si z Tlumačova na Zlínsku odvážejí nejen Češi, ale třeba i Rusové, Němci nebo Lichtenštejnci.

"Největší poklona pro nás byla, když za námi přiletěli nejrychlejší závodníci z Bulharska, nechali se poměřit, udělali objednávku a ještě ten den letěli zpátky. Brali jsme to jako vyznamenání, že jsou ochotni utratit peníze a čas, jen aby za námi přijeli," říká Libor Hubík, majitel a jednatel společnosti Psí Hubík, která je jedním z největších výrobců motooblečení v Evropě a zásobuje i řadu motocyklových závodníků. Mimo jiné i Karla Abrahama, který v roce 2010 jako teprve třetí Čech v historii vyhrál závod GP a dnes jezdí elitní třídu Moto GP.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.