Vydělat největší peníze v českých dostizích trvá devět minut. Zhruba takový čas budou potřebovat nejlepší překážkoví koně v zemi, aby se dostali do cíle nedělní, 123. Velké pardubické. Pro sedm nejlepších v cíli je připraveno 5 milionů korun, z toho 2 miliony připadnou vítězi a ještě sedmý kůň v cíli se dostane do elitního klubu plnokrevníků, kteří dokážou vrátit majiteli vynaložené náklady. Když se ale zeptáte v největších stájích v Česku na peníze v souvislosti s Velkou pardubickou, tak ty jsou až na posledním místě. Chuť bohatých majitelů investovat mnohem víc ponouká zvláštní atmosféra několik minut před startem, kdy se startující koně a jezdci představují na slavnostní přehlídce před tribunami. Tady chtějí mít svého koně všichni. Těch pár okamžiků totiž zaznamená v Česku téměř každý.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.