Ondřej Homola

Studoval obor marketingu a managementu ve Zlíně, který v té době spadl ještě pod Vysoké učení technické (VUT) a následně přešel na inženýrské studium na VUT v Brně obor Podnikové finance. V roce 2005 nastoupil ihned po studiích na junior pozici do společnosti DuPont, kde působil jako obchodní prodejce a následně jako Area business manager. V roce 2011 založil firmu Corinth.

Co deláte ve volném čase?

Pracovat ve startupu znamená, že svůj volný čas podle slov Homoly věnujete neustálému získávání inspirace a informací ve vašem oboru. Tedy tím, že je technolgický nadšenec, hodně čte a baví se s lidmi o současných technologiích.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.