Bibimbap

Křižíkova 7, Praha 8

Tel.: 737 917 956

e-mail: angeluslee@naver.com

www.bibimbap.cz

Bibimbap je slovo jako z dětské říkanky. Mohla by se tak jmenovat nějaká vesnice v loutkové pohádce nebo postavička z Putování Vlase a Brady od Františka Skály. Pravda je však prozaičtější a dospělejší, tohle těžko vyslovitelné slůvko označuje jednu z nejslavnějších korejských specialit. V doslovném překladu je bibimbap něco jako rýžový mix. Což tohle jídlo popisuje asi nejpřesněji, protože ho tvoří vrstva rýže na dně mísy a na ní je vyskládána hromada dalších ingrediencí. Konkrétně jsou to: pasta z čili papriček, blanšírovaná či nakládaná zelenina, řasy, houby, někdy maso a - zaměstnance hygieny teď musím požádat, aby následující dvě slova přeskočili - syrové vejce.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.