Po německé volební neděli přichází rakouská. Obě země nám nabízejí dva rozdílné pohledy na stabilitu. První sází na charisma, druhý na velkou koalici. Oba pak poukazují na to, že kromě ekonomiky rozhodují ve volbách emoce: ať už skrze nespokojenost voličů, nebo skrze charisma politiků.

Výsledky německé kancléřky Angely Merkelové do rakouského předvolebního klání zasáhly poměrně jasnou zprávou. Mnohé uklidnily, že i razantní politické kroky mohou voliči vnímat jako pozitivní, a všichni se shodli, že odborníky připomínaný trend hledání charismatických figur se potvrzuje.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.