Kdyby psal Dante svou Božskou komedii dnes, určitě by k původním devíti kruhům pekla přidal do nejspodnějších pater ještě jeden, snad možná vůbec nejhorší: peklo internetových diskusí. Málokde se dnes dá narazit na tak krystalickou nenávist. Najde se tady tolik nevybíravé hrubosti, buranství, xenofobie a až pohádkově přímočarého zla, že člověk na chvíli zapochybuje, v jakém světě to vlastně žije.

Kdo jsou ti lidé? Jak je možné, aby se rasistické komentáře objevily i pod zprávou, že v českých lesích začaly růst hřiby? Jde prostě o hnízda sociopatů, nebo si své slovní romské a jiné genocidy odbývají spořádané české matky a otcové od rodin?

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.