Rekordní prodeje chytrých telefonů a rostoucí význam tabletů nutí stále více firem zajímat se o využití mobilních zařízení.

V tomto článku se blíže podíváme na dvě z nich:

  • využití mobilních zařízení pro podnikové aplikace
  • využití aplikací jako nabídky pro firemní klienty

Pokud se chceme mluvit o výhodách používání mobilních zařízení, musíme zmínit jeden z hlavních rozdílů, kterými se mobily a tablety liší od počítačů, a tím je konektivita. Samozřejmě, kromě lepší konektivity jsou tu i další vlastnosti - dotykové ovládání, vestavěný fotoaparát, kompas, gyroskop a další senzory.

To vše dotváří uživatelský zážitek, který stojí za obchodním úspěchem chytrých telefonů a tabletů. Dobrá mobilní aplikace by měla využívat alespoň některé z těchto zajímavých věcí.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.