Účely hypotéky jsou různé, nejčastěji se jedná o koupi bytu či domu do osobního vlastnictví nebo výstavbu nemovitostí. Hypotéka se však dá použít také na rekonstrukce nejen bytů a domů, ale i rekreačních objektů, popřípadě na pořízení nemovitosti v družstevním vlastnictví, koupí podílu v bytovém družstvu.

Kromě hypotečních úvěrů je dalším produktem k financování koupě nemovitosti stavební spoření. V závislosti na výši tržních úvěrových sazeb nastávalo přelévání zájmů klientů mezi stavebními spořitelnami a hypotečními bankami.

Zatím jste si přečetli méně než 5 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.