1. Tour de burčák po vinařských stezkách Znojemska

21. září 2013, Znojmo a okolí, region jihomoravský

Poslední pokračování seriálu turistických akcí na Moravských vinařských stezkách vás zavede do jejich nejzápadnější části. Zažijete atmosféru začínajícího podzimu a období burčáku přímo mezi vinicemi, ochutnáte místní speciality a vyhrát můžete i zajímavé ceny. V cíli bude čekat pohodové posezení, jak jinak - u burčáku. Akce se můžete účastnit i na kolech, nebo si výlet po krásách podzimu užít s dětmi. Více zde.

2. Vinobraní Litoměřice

20. září – 21. září 2013, Mírové náměstí, Litoměřice, region ústecký

Litoměřické vinobraní – to jsou tradiční oslavy vína a hudby. Kromě skvělého vína si zde užijete také historický kulturní program. Těšit se můžete na divadelní vystoupení, večerní průvod rytířů s loučemi, sokolníky, ohňové kejklířské vystoupení, historické dobové tance a mnoho dalších povyražení. Vinobraní je součástí Ostrovního festivalu, kterého se každoročně účastní přední české kapely. Více zde.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.