Zábavnou bytovou hrou, při níž si celá kavárna Fra konspiračně předává vzkazy spisovatele Lva Rubinštejna, začal v pátek festival nezávislé ruské kultury v Praze nazvaný Kulturus. Odehrává se po zbytek září například v Divadle Komedie či galerii Tranzitdisplay a pořádá jej ruský kurátor Anton Litvin. "Tématem festivalu je umění a politika, ale to neznamená, že jediným jeho smyslem je z bezpečí za hranicemi protestovat proti Putinovi. Chceme ukázat, že nehledě na režim tvoří v Rusku stále umělci, kteří jsou nezávislí a svobodomyslní," říká Litvin.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.