Konec hraní na schovávanou, tady jsem. Hlásím se ke svému dítku, které jsem vypiplal. Vzkaz Miroslava Šloufa, který vyslal svým nástupem do čela pražské kandidátky zemanovců, nemohl být jasnější. A právě bravura, s jakou se během jediného večera vyšvihl z ničeho na volebního lídra, dokládá, že tenhle bývalý funkcionář normalizační KSČ, má stranu, díky níž se stal Miloš Zeman prezidentem, plně pod kontrolou.

Na tom nic nemění, že okamžitě po jeho zvolení se z nitra SPOZ začaly šířit hlasy, že Šloufovo nasazení v Praze zdaleka není jisté. I kdyby skutečně došlo k obratu, pak jen proto, že sám zakladatel by usoudil, že jeho vstup do voleb by ohrozil šance zemanovců na vstup do sněmovny.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.