Svého času nejvýše postavená žena v českém pivovarnictví a dnes ředitelka právního oddělení a vnějších vztahů společnosti Pivovary Staropramen Edita Šilhánová má letos jubilejní rok jak v soukromí, tak v práci. Je tomu deset let, co odešla z advokátní kanceláře a nastoupila do jednoho z největších pivovarů v Česku na pozici firemní právničky a zanedlouho poté zasedla v představenstvu téže firmy. Tehdy jí bylo třicet let. Nyní je o deset let starší, ve Staropramenu vede celé právní oddělení a oddělení vnějších vztahů, nadále je členkou nejvyššího vedení a v mezičase také zastupuje české pivovarníky u svazu Brewers of Europe. Těžko v tuzemsku hledat v oboru, který mnozí považují za "chlapskou" doménu, výraznější ženu.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.