Severní Morava je region, kde má ČSSD nejvyšší podporu a kde se kroky dosavadní vlády projevily nejvíce, prohlásil místopředseda sociálních demokratů Lubomír Zaorálek. A proto právě na Masarykově náměstí v centru Ostravy zahájila ČSSD v sobotu svoji kampaň.

Lídři ČSSD prozradili detaily, na kterých chtějí stavět kampaň. Pokud se strana po předčasných volbách dostane k vládě, chce zvýšit minimální mzdu, zrušit poplatky ve zdravotnictví i druhý pilíř penzí a zavést státní banku.

Předseda strany Bohuslav Sobotka shrnul celý program do tří bodů - hospodářský růst, náprava pravicových reforem a obnova fungujícího státu. "Cílem ČSSD je taková vláda, která bude aktivně hospodářský růst podporovat, mít aktivní politiku zaměstnanosti a bude podporovat veřejné investice do infrastruktury, do bydlení, do zateplování domů či do protipovodňových opatření," prohlásil Sobotka.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.