1. Žatecká Dočesná

6 –7. září 2013, centrum města Žatec, region ústecký

Co byste řekli na slavnosti piva a chmele s nejdelší tradicí v Česku? Na akci Žatecká Dočesná bude připravena odborná degustace piv, navštívit můžete historické tržiště a nebude chybět ani bohatý hudební program pro dospělé a hrátky pro děti. Více zde.

2. Slovácké slavnosti vína a otevřených památek

6.–8. září 2013, Uherské Hradiště, region zlínský

Slovácká metropole Uherské Hradiště láká i letos na slavnosti vína a otevřených památek. Akce prezentuje bohatost a rozmanitost tradiční lidové kultury na Slovácku. K ochutnání budou vína ve vinném stanu i regionální speciality. Navštívit můžete také Slováckou jídelnu, kde vás pohostí Kluci v akci. Více zde.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.