Sázka na Prahu. Tak si lze vyložit přesun Miroslavy Němcové, ověnčené přízviskem "superlídr", do čela pražské kandidátky. Hlavní město, letitá bašta pravice, zůstalo poslední nadějí ODS na masovější příliv hlasů, zaručující kandidátům průnik do sněmovny.

Stejně jako v dalších regionech i zde se stává heslem důvěryhodnost. Strana v dosud nebývalé míře umísťuje na přední místa kandidátek starosty a další regionální politiky nespojované s jakýmikoliv skandály. Tahle vlna očisty ale přichází tak o patnáct let později, než měla nastat.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.